Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Panský rybník je soukromá kaprařská voda s  nonstop rybolovem po dobu 24 hodin. Chytá se na pevných zastřešených molech o rozměrech 3 x 7 metrů. Molo je pro dva rybáře, kterým  poskytuje ochranu před nepříznivým počasím s možností přespání napansky-rybnik.jpg vestavěných lůžkách .  Doporučujeme se vybavit spacím pytlem, případně karimatkou.  Mola jsou od sebe dostatečně vzdálena (30 a více metrů) pro zachování klidu a pohody rybářů. Mola jsou umístěna po obou stranách rybníka označena 1-9 les a 1-6 pod tratí. Číslování mol začíná vždy od hráze rybníka. 

Bivak lze postavit mezi  1 a 2 trať a u 1 les, ale je zbytečné ho vozit, molo je přizpůsobené pro vícedenní rybolov. Komerčně vyráběné grily lze umístit u každého mola, gril musí být umístěn vedle mola aby nedošlo k požáru. 

Obsádku tvoří kapr , amur, jeseter, štika, candát. Od roku 2013 dosazujeme pouze ryby od 10 kg , zastoupení kapra je 20% do 10 kg, 75 % 10- 20 kg, a 5 % je 20+, amur 3 - 14 kg , jeseter 100 - 150 cm .Hloubka rybníka je 4,5 m u hráze a cca 1 m u přítoku. Dno je tedy svažité od přítoku k hrázi.  Břehy tvoří keře a stromy . Co se týče návnad tak je to stejné jako na ostatních vodách s velkou rybou - koule a zas koule .

vis_12.gif                          gif-bestpage-sk-131.gif